Os 19121 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 18.05 | 18.18 | |||
Myslíč | x | 18.23 | 18.23 | ||
Struhařov | x | 18.26 | 18.26 | ||
Dobříčkov | x | 18.30 | 18.30 | ||
Postupice | 18.34 | 18.35 | |||
Městečko u Benešova | x | 18.38 | 18.38 | ||
Lhota Veselka | x | 18.41 | 18.41 | ||
Domašín | x | 18.45 | 18.45 | ||
Znosim | x | 18.52 | 18.52 | ||
Vlašim | 18.56 | 18.57 | |||
Vlašim zastávka | x | 18.59 | 18.59 | ||
Bolina | x | 19.05 | 19.05 | ||
Zdislavice | x | 19.08 | 19.08 | ||
Trhový Štěpánov | 19.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci