Os 18862 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rybník | 17.02 | ||||
Rožmberk nad Vltavou | 17.13 | 17.13 | |||
Herbertov | x | 17.16 | 17.16 | ||
Těchoraz | x | 17.19 | 17.19 | ||
Vyšší Brod klášter | 17.22 | 17.24 | |||
Čertova Stěna | x | 17.28 | 17.28 | ||
Loučovice | 17.35 | 17.36 | |||
Loučovice zastávka | x | 17.40 | 17.40 | ||
Lipno nad Vltavou | 17.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci