Sp 1852 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 18.05 | ||||
Pardubice-Rosice nad Labem | 18.08 | 18.09 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 18.22 | 18.35 | |||
Předměřice nad Labem | 18.39 | 18.40 | |||
Lochenice | x | 18.42 | 18.42 | ||
Smiřice | 18.46 | 18.47 | |||
Černožice | 18.50 | 18.50 | |||
Semonice | x | 18.52 | 18.52 | ||
Jaroměř | 18.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci