Sp 1850 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 16.05 | ||||
Pardubice-Rosice nad Labem | 16.08 | 16.09 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 16.22 | 16.36 | |||
Předměřice nad Labem | 16.40 | 16.41 | |||
Lochenice | x | 16.43 | 16.43 | ||
Smiřice | 16.47 | 16.50 | |||
Černožice | 16.53 | 16.53 | |||
Semonice | x | 16.55 | 16.55 | ||
Jaroměř | 16.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci