Os 18419 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 21.15 | ||||
Smyslov | x | 21.21 | 21.21 | ||
Dobronice u Chýnova | x | 21.24 | 21.24 | ||
Chýnov | 21.28 | 21.32 | |||
Pořín | x | 21.38 | 21.38 | ||
Obrataň | 21.46 | 21.47 | |||
Šimpach | x | 21.50 | 21.50 | ||
Pacov | 21.55 | 21.56 | |||
Leskovice | x | 22.04 | 22.04 | ||
Nová Cerekev | 22.08 | 22.09 | |||
Vlásenice | x | 22.13 | 22.13 | ||
Pelhřimov | 22.21 | 22.30 | |||
Rynárec | x | 22.33 | 22.33 | ||
Zajíčkov | x | 22.38 | 22.38 | ||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 22.43 | 22.43 | |||
Nová Buková | x | 22.46 | 22.46 | ||
Hříběcí | x | 22.51 | 22.51 | ||
Horní Cerekev | 22.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci