Sp 1797 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chomutov | 19.28 | ||||
Březno u Chomutova | 19.37 | 19.38 | |||
Žatec | 19.51 | 19.54 | |||
Žatec západ | 19.56 | 19.57 | |||
Podbořany | 20.18 | 20.19 | |||
Vroutek | 20.28 | 20.28 | |||
Kryry | 20.35 | 20.35 | |||
Petrohrad | 20.41 | 20.41 | |||
Blatno u Jesenice | 20.49 | 20.50 | |||
Žihle | 21.01 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci