Sp 1783 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 5.41 | ||||
Trutnov střed | 5.44 | 5.45 | |||
Velké Svatoňovice | 5.54 | 5.55 | |||
Malé Svatoňovice | 5.59 | 6.00 | |||
Rtyně v Podkrkonoší | 6.03 | 6.03 | |||
Rtyně v Podkrkonoší zastávka | 6.06 | 6.07 | |||
Červený Kostelec | 6.10 | 6.11 | |||
Starkoč | 6.20 | 6.21 | |||
Česká Skalice | 6.28 | 6.29 | |||
Jaroměř | 6.40 | 6.41 | |||
Smiřice | 6.47 | 6.48 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 6.58 | 7.04 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 7.20 | 7.21 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 7.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci