Sp 1770 | |
Řazení vlaku: 661 + 662 + 660 + 661 + 662 + 660 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hodonín | 5.17 | ||||
Břeclav | 5.30 | 5.40 | |||
Podivín | 5.47 | 5.48 | |||
Zaječí | 5.54 | 5.55 | |||
Šakvice | 5.59 | 6.00 | |||
Modřice | 6.16 | 6.17 | |||
Brno hlavní nádraží | 6.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci