Sp 1761 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Broumov | 15.01 | ||||
Broumov-Olivětín | x | 15.06 | 15.06 | ||
Hynčice | x | 15.11 | 15.11 | ||
Ruprechtice | x | 15.13 | 15.13 | ||
Meziměstí | 15.16 | 15.19 | |||
Březová u Broumova | x | 15.22 | 15.22 | ||
Teplice nad Metují | 15.28 | 15.31 | |||
Žďár nad Metují | x | 15.39 | 15.39 | ||
Police nad Metují | 15.43 | 15.44 | |||
Hronov zastávka | x | 15.47 | 15.47 | ||
Hronov | 15.50 | 15.51 | |||
Velké Poříčí | x | 15.53 | 15.53 | ||
Náchod | 15.59 | 16.03 | |||
Náchod zastávka | 16.05 | 16.06 | |||
Václavice | 16.11 | 16.13 | |||
Starkoč | 16.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci