Os 17517 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 17.20 | ||||
Klatovy město | 17.23 | 17.24 | |||
Luby u Klatov | x | 17.28 | 17.28 | ||
Vrhaveč | x | 17.31 | 17.31 | ||
Neznašovy | x | 17.35 | 17.35 | ||
Běšiny | 17.38 | 17.39 | |||
Nemilkov | 17.46 | 17.47 | |||
Malonice | x | 17.52 | 17.52 | ||
Kolinec | 17.59 | 18.00 | |||
Mokrosuky | x | 18.05 | 18.05 | ||
Hrádek u Sušice | 18.08 | 18.08 | |||
Sušice | 18.13 | 18.15 | |||
Žichovice | 18.22 | 18.22 | |||
Velké Hydčice | 18.28 | 18.29 | |||
Horažďovice | 18.35 | 18.36 | |||
Horažďovice předměstí | 18.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci