Sp 1730 „Hruškovice“ | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 14.35 | ||||
Uherské Hradiště | 14.40 | 14.41 | |||
Kunovice zastávka | 14.45 | 14.45 | |||
Ostrožská Nová Ves | 14.49 | 14.50 | |||
Uherský Ostroh | 14.54 | 14.54 | |||
Veselí nad Moravou | 14.59 | 15.01 | |||
Bzenec | 15.10 | 15.11 | |||
Vracov | 15.14 | 15.15 | |||
Kyjov zastávka | 15.23 | 15.24 | |||
Kyjov | 15.27 | 15.28 | |||
Nemotice | 15.41 | 15.42 | |||
Nesovice | 15.50 | 15.50 | |||
Bučovice | 15.57 | 15.58 | |||
Slavkov u Brna | 16.06 | 16.07 | |||
Brno hlavní nádraží | 16.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci