..: Trasa vlaku Os 17156 - JŘ 2016 :..
Os 17156
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Karlovy Vary dolní nádraží   21.03 
  Karlovy Vary  21.08 21.11 
  Stará Role  21.15 21.16 
  Nová Role  21.24 21.25 
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka x21.29 21.29 
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka x21.33 21.33 
  Nejdek  21.37 21.40 
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka  21.43  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster