..: Trasa vlaku Os 17138 - JŘ 2016 :..
Os 17138
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Karlovy Vary dolní nádraží   19.05 
  Karlovy Vary  19.10 19.15 
  Stará Role  19.19 19.20 
  Nová Role  19.28 19.29 
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka x19.33 19.33 
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka x19.37 19.37 
  Nejdek  19.41 19.42 
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka x19.45 19.45 
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka x19.48 19.48 
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  19.53 19.54 
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka  19.57  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster