..: Trasa vlaku Os 17130 - JŘ 2016 :..
Os 17130
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Karlovy Vary   5.00 
  Stará Role  5.04 5.05 
  Nová Role  5.13 5.14 
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka x5.18 5.18 
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka x5.22 5.22 
  Nejdek  5.26 5.29 
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka x5.32 5.32 
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka x5.35 5.35 
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  5.40  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster