Sp 1712 „Alois Nebel“ | |
Řazení vlaku: bus Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 6.54 | ||||
Lipová Lázně zastávka | 6.57 | 6.58 | |||
Lipová Lázně | 7.02 | 7.03 | |||
Horní Lipová | 7.10 | 7.11 | |||
Ramzová | 7.21 | 7.22 | |||
Ostružná | 7.26 | 7.27 | |||
Branná | 7.35 | 7.36 | |||
Nové Losiny | 7.42 | 7.42 | |||
Jindřichov na Moravě | 7.47 | 7.47 | |||
Potůčník | 7.52 | 7.52 | |||
Hanušovice | 7.58 | 8.01 | |||
Ruda nad Moravou | 8.10 | 8.11 | |||
Zábřeh na Moravě | 8.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci