..: Trasa vlaku Os 17113 - JŘ 2016 :..
Os 17113
Řazení vlaku: 742 + 2xBDtax782  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Johanngeorgenstadt   14.45 
  Potůčky  14.47 14.50 
  Potůčky zastávka Neobsazená zastávka x14.54 14.54 
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  15.01 15.02 
  Pernink Neobsazená zastávka  15.06 15.09 
  Nejdek-Oldřichov Neobsazená zastávka x15.13 15.13 
  Nejdek-Sejfy Neobsazená zastávka x15.16 15.16 
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka x15.20 15.20 
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  15.24 15.27 
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka x15.32 15.32 
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka x15.35 15.35 
  Nejdek  15.38 15.42 
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka x15.45 15.45 
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka x15.49 15.49 
  Nová Role  15.54 15.55 
  Stará Role  16.03 16.03 
  Karlovy Vary  16.08 16.11 
  Karlovy Vary dolní nádraží  16.16  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster