..: Trasa vlaku Os 17112 - JŘ 2016 :..
Os 17112
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Karlovy Vary dolní nádraží   14.32 
  Karlovy Vary  14.37 14.47 
  Stará Role  14.51 14.52 
  Nová Role  15.00 15.01 
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka x15.05 15.05 
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka x15.09 15.09 
  Nejdek  15.13 15.15 
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka x15.18 15.18 
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka x15.21 15.21 
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  15.26 15.27 
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka x15.30 15.30 
  Nejdek-Sejfy Neobsazená zastávka x15.35 15.35 
  Nejdek-Oldřichov Neobsazená zastávka x15.38 15.38 
  Pernink Neobsazená zastávka  15.43 15.44 
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  15.48 15.49 
  Potůčky zastávka Neobsazená zastávka x15.55 15.55 
  Potůčky  15.59 16.02 
  Johanngeorgenstadt  16.04  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster