..: Trasa vlaku Os 17111 - JŘ 2016 :..
Os 17111
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Johanngeorgenstadt   12.35 
  Potůčky  12.37 12.39 
  Potůčky zastávka Neobsazená zastávka x12.43 12.43 
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  12.50 12.50 
  Pernink Neobsazená zastávka  12.55 12.57 
  Nejdek-Oldřichov Neobsazená zastávka x13.02 13.02 
  Nejdek-Sejfy Neobsazená zastávka x13.05 13.05 
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka x13.09 13.09 
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  13.13 13.14 
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka x13.19 13.19 
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka x13.22 13.22 
  Nejdek  13.25 13.28 
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka x13.31 13.31 
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka x13.35 13.35 
  Nová Role  13.40 13.41 
  Stará Role  13.49 13.49 
  Karlovy Vary  13.54 13.55 
  Karlovy Vary dolní nádraží  14.00  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster