..: Trasa vlaku Os 17109 - JŘ 2016 :..
Os 17109
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Johanngeorgenstadt   10.25 
  Potůčky  10.27 10.29 
  Potůčky zastávka Neobsazená zastávka x10.32 10.32 
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  10.39 10.40 
  Pernink Neobsazená zastávka  10.44 10.46 
  Nejdek-Oldřichov Neobsazená zastávka x10.50 10.50 
  Nejdek-Sejfy Neobsazená zastávka x10.53 10.53 
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka x10.57 10.57 
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  11.01 11.02 
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka x11.07 11.07 
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka x11.10 11.10 
  Nejdek  11.13 11.15 
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka x11.18 11.18 
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka x11.22 11.22 
  Nová Role  11.27 11.29 
  Stará Role  11.37 11.37 
  Karlovy Vary  11.42 11.43 
  Karlovy Vary dolní nádraží  11.48  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster