..: Trasa vlaku Os 17108 - JŘ 2016 :..
Os 17108
Řazení vlaku: 742 + 2xBDtax782  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Karlovy Vary dolní nádraží   12.55 
  Karlovy Vary  13.00 13.01 
  Stará Role  13.05 13.06 
  Nová Role  13.14 13.15 
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka x13.19 13.19 
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka x13.23 13.23 
  Nejdek  13.27 13.28 
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka x13.31 13.31 
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka x13.34 13.34 
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  13.39 13.41 
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka x13.44 13.44 
  Nejdek-Sejfy Neobsazená zastávka x13.49 13.49 
  Nejdek-Oldřichov Neobsazená zastávka x13.52 13.52 
  Pernink Neobsazená zastávka  13.57 13.58 
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  14.02 14.03 
  Potůčky zastávka Neobsazená zastávka x14.09 14.09 
  Potůčky  14.13 14.15 
  Johanngeorgenstadt  14.17  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster