..: Trasa vlaku Os 17104 - JŘ 2016 :..
Os 17104
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Karlovy Vary dolní nádraží   7.41 
  Karlovy Vary  7.46 7.47 
  Stará Role  7.51 7.52 
  Nová Role  8.00 8.01 
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka x8.05 8.05 
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka x8.09 8.09 
  Nejdek  8.13 8.14 
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka x8.17 8.17 
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka x8.20 8.20 
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  8.25 8.26 
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka x8.29 8.29 
  Nejdek-Sejfy Neobsazená zastávka x8.34 8.34 
  Nejdek-Oldřichov Neobsazená zastávka x8.37 8.37 
  Pernink Neobsazená zastávka  8.42 8.43 
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  8.48 8.49 
  Potůčky zastávka Neobsazená zastávka x8.55 8.55 
  Potůčky  8.59 9.01 
  Johanngeorgenstadt  9.03  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster