..: Trasa vlaku Os 17103 - JŘ 2016 :..
Os 17103
Řazení vlaku: 742 + 2xBDtax782  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Potůčky   6.00 
  Potůčky zastávka Neobsazená zastávka  6.04 6.04 
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  6.11 6.11 
  Pernink Neobsazená zastávka  6.16 6.17 
  Nejdek-Oldřichov Neobsazená zastávka  6.22 6.22 
  Nejdek-Sejfy Neobsazená zastávka  6.25 6.25 
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka  6.29 6.29 
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  6.33 6.37 
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka  6.42 6.42 
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka  6.45 6.45 
  Nejdek  6.48 7.00 
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka  7.03 7.03 
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka  7.07 7.07 
  Nová Role  7.12 7.13 
  Stará Role  7.21 7.21 
  Karlovy Vary  7.26  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster