..: Trasa vlaku Os 17102 - JŘ 2016 :..
Os 17102
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Karlovy Vary dolní nádraží   5.40 
  Karlovy Vary  5.45 5.46 
  Stará Role  5.50 5.51 
  Nová Role  5.59 6.00 
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka x6.04 6.04 
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka x6.08 6.08 
  Nejdek  6.12 6.18 
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka x6.21 6.21 
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka x6.24 6.24 
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  6.29 6.34 
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka x6.37 6.37 
  Nejdek-Sejfy Neobsazená zastávka x6.42 6.42 
  Nejdek-Oldřichov Neobsazená zastávka x6.45 6.45 
  Pernink Neobsazená zastávka  6.50 6.51 
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  6.55 6.56 
  Potůčky zastávka Neobsazená zastávka x7.02 7.02 
  Potůčky  7.06 7.08 
  Johanngeorgenstadt  7.10  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster