..: Trasa vlaku Os 17101 - JŘ 2016 :..
Os 17101
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Potůčky   4.42 
  Potůčky zastávka Neobsazená zastávka x4.46 4.46 
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  4.53 4.53 
  Pernink Neobsazená zastávka  4.58 4.58 
  Nejdek-Oldřichov Neobsazená zastávka x5.03 5.03 
  Nejdek-Sejfy Neobsazená zastávka x5.06 5.06 
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka x5.10 5.10 
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  5.14 5.16 
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka x5.21 5.21 
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka x5.24 5.24 
  Nejdek  5.28 5.29 
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka x5.32 5.32 
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka x5.36 5.36 
  Nová Role  5.41 5.42 
  Stará Role  5.50 5.51 
  Karlovy Vary  5.56 5.57 
  Karlovy Vary dolní nádraží  6.02  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster