Sp 1709 | |
Řazení vlaku: 750.7_n2 + Bd264 + Bdtee276 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zábřeh na Moravě | 13.31 | ||||
Ruda nad Moravou | 13.47 | 13.48 | |||
Bohdíkov | 13.54 | 13.54 | |||
Hanušovice | 14.00 | 14.03 | |||
Potůčník | 14.08 | 14.08 | |||
Jindřichov na Moravě | 14.13 | 14.13 | |||
Nové Losiny | 14.17 | 14.18 | |||
Branná | 14.24 | 14.25 | |||
Ostružná | 14.34 | 14.35 | |||
Ramzová | 14.39 | 14.40 | |||
Horní Lipová | 14.51 | 14.52 | |||
Lipová Lázně | 14.59 | 15.04 | |||
Lipová Lázně zastávka | 15.07 | 15.07 | |||
Jeseník | 15.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci