Sp 1653 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 16.47 | ||||
Louny | 17.13 | 17.15 | |||
Peruc | 17.33 | 17.33 | |||
Klobuky v Čechách | 17.41 | 17.41 | |||
Zlonice | 17.48 | 17.49 | |||
Slaný | 18.00 | 18.01 | |||
Zvoleněves | 18.12 | 18.13 | |||
Kralupy nad Vltavou | 18.28 | 18.30 | |||
Praha-Podbaba | 18.48 | 18.48 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 18.56 | 19.06 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci