Os 16503 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bílina | 5.38 | ||||
Bílina-Chudeřice | x | 5.40 | 5.40 | ||
Světec | 5.42 | 5.42 | |||
Hostomice nad Bílinou | x | 5.44 | 5.44 | ||
Ohníč | 5.47 | 5.47 | |||
Lbín | x | 5.51 | 5.51 | ||
Úpořiny | 5.54 | 5.55 | |||
Velvěty | x | 5.58 | 5.58 | ||
Rtyně nad Bílinou | x | 6.01 | 6.01 | ||
Brozánky | x | 6.04 | 6.04 | ||
Řehlovice | 6.06 | 6.06 | |||
Stadice | x | 6.08 | 6.08 | ||
Koštov | x | 6.11 | 6.11 | ||
Trmice | 6.15 | 6.15 | |||
Ústí nad Labem západ | 6.19 | 6.19 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 6.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci