Os 16127 | |
Řazení vlaku: bus Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Radejčín | 11.24 | ||||
Chotiměř | 11.32 | 11.32 | |||
Velemín | 11.35 | 11.35 | |||
Oparno | 11.38 | 11.38 | |||
Lovosice zastávka | 11.46 | 11.46 | |||
Lovosice | 11.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci