Os 15961 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Humpolec | 11.59 | ||||
Plačkov | x | 12.05 | 12.05 | ||
Kamenice u Humpolce | x | 12.09 | 12.09 | ||
Slavníč | x | 12.12 | 12.12 | ||
Herálec | 12.15 | 12.16 | |||
Radňov | x | 12.21 | 12.21 | ||
Lípa | 12.25 | 12.32 | |||
Petrkov | x | 12.36 | 12.36 | ||
Dolík | x | 12.39 | 12.39 | ||
Havlíčkův Brod | 12.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci