Os 15953 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Humpolec | 6.35 | ||||
Plačkov | x | 6.41 | 6.41 | ||
Kamenice u Humpolce | x | 6.45 | 6.45 | ||
Slavníč | x | 6.48 | 6.48 | ||
Herálec | 6.50 | 6.57 | |||
Radňov | x | 7.02 | 7.02 | ||
Lípa | 7.06 | 7.08 | |||
Petrkov | x | 7.12 | 7.12 | ||
Dolík | x | 7.15 | 7.15 | ||
Havlíčkův Brod | 7.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci