Os 15875 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poříčany | 18.00 | ||||
Ahr Třebestovice | x | 18.04 | 18.04 | ||
Sadská | 18.06 | 18.07 | |||
Hořátev | x | 18.11 | 18.11 | ||
Nymburk město | 18.15 | 18.16 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 18.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci