Os 15853 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poříčany | 7.28 | ||||
Ahr Třebestovice | x | 7.32 | 7.32 | ||
Sadská | 7.34 | 7.45 | |||
Hořátev | x | 7.49 | 7.49 | ||
Nymburk město | 7.53 | 7.54 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 7.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci