Os 15825 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 20.04 | ||||
Veleliby | 20.08 | 20.09 | |||
Jíkev | x | 20.13 | 20.13 | ||
Oskořínek | x | 20.16 | 20.16 | ||
Křinec | 20.22 | 20.23 | |||
Ledečky | x | 20.28 | 20.28 | ||
Rožďalovice | 20.30 | 20.31 | |||
Mlýnec | x | 20.36 | 20.36 | ||
Kopidlno | 20.40 | 21.04 | |||
Pševes | x | 21.08 | 21.08 | ||
Bartoušov zastávka | x | 21.10 | 21.10 | ||
Žitětín | x | 21.13 | 21.13 | ||
Jičíněves | x | 21.16 | 21.16 | ||
Nemyčeves | x | 21.22 | 21.22 | ||
Staré Místo u Jičína | x | 21.25 | 21.25 | ||
Jičín | 21.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci