Os 15815 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 13.09 | ||||
Veleliby | 13.13 | 13.13 | |||
Jíkev | x | 13.17 | 13.17 | ||
Oskořínek | x | 13.20 | 13.20 | ||
Křinec | 13.27 | 13.28 | |||
Ledečky | x | 13.33 | 13.33 | ||
Rožďalovice | 13.36 | 13.37 | |||
Mlýnec | x | 13.42 | 13.42 | ||
Kopidlno | 13.47 | 14.04 | |||
Pševes | x | 14.08 | 14.08 | ||
Bartoušov zastávka | x | 14.10 | 14.10 | ||
Žitětín | x | 14.13 | 14.13 | ||
Jičíněves | x | 14.16 | 14.16 | ||
Nemyčeves | x | 14.22 | 14.22 | ||
Staré Místo u Jičína | x | 14.25 | 14.25 | ||
Jičín | 14.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci