Os 15601 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 6.41 | ||||
Veleliby | 6.45 | 6.46 | |||
Jíkev | x | 6.50 | 6.50 | ||
Oskořínek | x | 6.53 | 6.53 | ||
Křinec | 7.00 | 7.12 | |||
Svídnice | x | 7.17 | 7.17 | ||
Dymokury | x | 7.20 | 7.20 | ||
Činěves | x | 7.24 | 7.24 | ||
Městec Králové | 7.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci