Ex 147 „Landek“ | |
Řazení vlaku: 151_n2 + Bdmpee233 + Bpee237 + 2xBdmpee233 + Bee238 + Aee140 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 8.11 | 8.24 | |||
Praha-Libeň | 8.30 | 8.31 | |||
Kolín | 9.02 | 9.03 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 9.23 | 9.25 | |||
Česká Třebová | 9.58 | 9.59 | |||
Zábřeh na Moravě | 10.20 | 10.21 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 10.43 | 10.45 | |||
Hranice na Moravě | 11.12 | 11.13 | |||
Ostrava-Svinov | 11.37 | 11.39 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 11.46 | 11.48 | |||
Bohumín | 11.55 | 12.02 | |||
Karviná hlavní nádraží | 12.15 | 12.16 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 12.35 | 12.37 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 12.44 | 12.45 | |||
Návsí (Nawsie) | 12.52 | 12.53 | |||
Čadca | 13.09 | 13.11 | |||
Kysucké Nové Mesto | 13.28 | 13.29 | |||
Žilina | 13.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci