Os 14513 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zaječí | 14.08 | ||||
Velké Pavlovice | 14.13 | 14.14 | |||
Velké Pavlovice zastávka | 14.16 | 14.16 | |||
Bořetice | 14.21 | 14.21 | |||
Kobylí na Moravě | 14.26 | 14.27 | |||
Brumovice | x | 14.31 | 14.31 | ||
Čejč | 14.37 | 14.45 | |||
Mutěnice zastávka | 14.54 | 14.54 | |||
Mutěnice | 14.56 | 15.01 | |||
Hodonín | 15.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci