Os 14502 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hodonín | 6.46 | ||||
Mutěnice | 7.00 | 7.01 | |||
Mutěnice zastávka | 7.04 | 7.04 | |||
Čejč | 7.13 | 7.14 | |||
Brumovice | x | 7.20 | 7.20 | ||
Kobylí na Moravě | 7.24 | 7.29 | |||
Bořetice | 7.33 | 7.34 | |||
Velké Pavlovice zastávka | 7.39 | 7.41 | |||
Velké Pavlovice | 7.43 | 7.44 | |||
Zaječí | 7.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci