Os 14073 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Červenka | 14.10 | ||||
Červenka zastávka | x | 14.12 | 14.12 | ||
Litovel | 14.14 | 14.15 | |||
Litovel město | 14.17 | 14.17 | |||
Litovel předměstí | 14.19 | 14.32 | |||
Myslechovice | x | 14.35 | 14.35 | ||
Cholina | x | 14.38 | 14.38 | ||
Odrlice | x | 14.41 | 14.41 | ||
Senice na Hané zastávka | x | 14.44 | 14.44 | ||
Senice na Hané | 14.47 | 15.06 | |||
Náměšť na Hané | 15.11 | 15.11 | |||
Drahanovice | 15.14 | 15.14 | |||
Slatinice | x | 15.18 | 15.18 | ||
Třebčín | 15.21 | 15.21 | |||
Kaple | x | 15.26 | 15.26 | ||
Čelechovice na Hané | x | 15.30 | 15.30 | ||
Kostelec na Hané | 15.35 | 15.36 | |||
Prostějov místní nádraží | 15.42 | 15.43 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 15.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci