Os 14056 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prostějov hlavní nádraží | 4.21 | ||||
Prostějov místní nádraží | 4.24 | 4.24 | |||
Kostelec na Hané | 4.30 | 4.30 | |||
Čelechovice na Hané | x | 4.34 | 4.34 | ||
Kaple | x | 4.38 | 4.38 | ||
Třebčín | 4.43 | 4.48 | |||
Slatinice | x | 4.51 | 4.51 | ||
Drahanovice | 4.54 | 4.55 | |||
Náměšť na Hané | 4.57 | 4.58 | |||
Senice na Hané | 5.02 | 5.04 | |||
Senice na Hané zastávka | x | 5.07 | 5.07 | ||
Odrlice | x | 5.10 | 5.10 | ||
Cholina | x | 5.12 | 5.12 | ||
Myslechovice | x | 5.15 | 5.15 | ||
Litovel předměstí | 5.19 | 5.20 | |||
Litovel město | 5.21 | 5.21 | |||
Litovel | 5.24 | 5.24 | |||
Červenka zastávka | x | 5.26 | 5.26 | ||
Červenka | 5.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci