Os 13921 | |
Řazení vlaku: 433 + 6xBa050 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kroměříž | 8.00 | ||||
Jarohněvice | 8.08 | 8.09 | |||
Šelešovice | 8.12 | 8.13 | |||
Zdounky | 8.20 | 8.25 | |||
Zborovice | 8.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci