Vlak 13703 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 6.58 | ||||
Hlušovice | 7.04 | 7.04 | |||
Bohuňovice | 7.08 | 7.09 | |||
Štarnov | 7.12 | 7.12 | |||
Šternberk | 7.17 | 7.21 | |||
Babice u Šternberka | 7.24 | 7.24 | |||
Mladějovice | 7.28 | 7.28 | |||
Újezd u Uničova | 7.32 | 7.33 | |||
Uničov zastávka | 7.37 | 7.37 | |||
Uničov | 7.41 |
jede v , nejede 23. – 31.XII., 1.VII. – 31.VIII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci