Os 13628 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipová Lázně | 18.06 | ||||
Lipová Lázně jeskyně | x | 18.10 | 18.10 | ||
Vápenná | 18.20 | 18.21 | |||
Žulová | 18.27 | 18.31 | |||
Tomíkovice | x | 18.34 | 18.34 | ||
Kobylá nad Vidnavkou | x | 18.37 | 18.37 | ||
Velká Kraš | 18.42 | 18.43 | |||
Horní Heřmanice | x | 18.47 | 18.47 | ||
Bernartice u Javorníka | x | 18.50 | 18.50 | ||
Javorník ve Slezsku | 18.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci