Os 13426 | |
Řazení vlaku: 809 + BDtax782 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hlučín | 17.32 | ||||
Kozmice | 17.35 | 17.36 | |||
Dolní Benešov | 17.39 | 17.40 | |||
Dolní Benešov-Zábřeh | 17.44 | 17.44 | |||
Kravaře-Kouty | 17.49 | 17.49 | |||
Kravaře ve Slezsku | 17.53 | 17.58 | |||
Velké Hoštice | 18.02 | 18.02 | |||
Malé Hoštice | 18.05 | 18.06 | |||
Opava zastávka | 18.08 | 18.08 | |||
Opava východ | 18.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci