Os 12819 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Frýdek-Místek | 12.33 | ||||
Dobrá u Frýdku-Místku | 12.40 | 12.41 | |||
Dobratice pod Prašivou | 12.46 | 12.47 | |||
Horní Tošanovice | 12.50 | 12.51 | |||
Hnojník | 12.54 | 12.57 | |||
Střítež u Českého Těšína | 13.00 | 13.00 | |||
Ropice-Zálesí (Ropica-Zalesie) | 13.03 | 13.04 | |||
Ropice (Ropica) | 13.07 | 13.08 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 13.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci