..: Trasa vlaku R 1261 - JŘ 2016 :..
R 1261
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Liberec   4.00 
  Rychnov u Jablonce nad Nisou  4.17 4.18 
  Hodkovice nad Mohelkou  4.24 4.25 
  Turnov  4.38 4.39 
  Malá Skála  4.47 4.47 
  Železný Brod  4.54 4.55 
  Semily  5.02 5.04 
  Košťálov  5.12 5.13 
  Stará Paka  5.22 5.25 
  Mostek  5.42 5.43 
  Bílá Třemešná  5.49 5.50 
  Dvůr Králové nad Labem  5.56 6.00 
  Jaroměř zastávka  6.10 6.11 
  Jaroměř  6.14 6.16 
  Hradec Králové hlavní nádraží  6.31 6.34 
  Pardubice-Rosice nad Labem  6.48 6.49 
  Pardubice hlavní nádraží  6.52  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster