Os 12203 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Moravou | 5.15 | ||||
Uherský Ostroh | 5.19 | 5.20 | |||
Ostrožská Nová Ves | 5.24 | 5.25 | |||
Kunovice zastávka | 5.28 | 5.29 | |||
Uherské Hradiště | 5.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci