R 1183 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 6.13 | 7.05 | |||
Jirkov zastávka | 7.19 | 7.20 | |||
Odb Chomutov město | 7.23 | 7.24 | |||
Chomutov | 7.27 | 7.28 | |||
Žatec | 7.50 | 7.53 | |||
Žatec západ | 7.55 | 7.57 | |||
Podbořany | 8.18 | 8.19 | |||
Kryry | 8.32 | 8.33 | |||
Blatno u Jesenice | 8.44 | 8.45 | |||
Žihle | 8.55 | 9.01 | |||
Plasy | 9.19 | 9.20 | |||
Kaznějov | 9.27 | 9.28 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 9.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci