R 1131 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + Bftn791 + Btn753 + 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 15.07 | ||||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 15.19 | 15.20 | |||
Domašov nad Bystřicí | 15.42 | 15.43 | |||
Moravský Beroun | 15.50 | 15.51 | |||
Dětřichov nad Bystřicí | 16.01 | 16.02 | |||
Lomnice u Rýmařova | 16.09 | 16.09 | |||
Valšov | 16.17 | 16.18 | |||
Bruntál | 16.26 | 16.29 | |||
Milotice nad Opavou | 16.41 | 16.41 | |||
Krnov | 16.55 | 17.03 | |||
Krnov-Cvilín | 17.07 | 17.07 | |||
Opava západ | 17.27 | 17.28 | |||
Opava východ | 17.33 | 17.37 | |||
Ostrava-Svinov | 17.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci