Vlak 13769 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kouty nad Desnou | 14.11 | ||||
Loučná nad Desnou-Rejhotice | x | 14.14 | 14.14 | ||
Loučná nad Desnou | x | 14.17 | 14.17 | ||
Loučná nad Desnou-Filipová | x | 14.20 | 14.20 | ||
Velké Losiny zastávka | x | 14.24 | 14.24 | ||
Velké Losiny | 14.26 | 14.28 | |||
Velké Losiny zámek | x | 14.30 | 14.30 | ||
Rapotín | x | 14.32 | 14.32 | ||
Rapotín zastávka | x | 14.33 | 14.33 | ||
Petrov nad Desnou | 14.36 | 14.37 | |||
Vikýřovice-Lesní | x | 14.39 | 14.39 | ||
Vikýřovice | x | 14.41 | 14.41 | ||
Vikýřovice u penzionu | x | 14.43 | 14.43 | ||
Šumperk | 14.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci